Biz Kimiz ?

2023 yılında tüketicisine yenilenmiş elektronik cihazları tekrar kullanım alanı sunabilmek amacıyla ile yola çıkan bukadar, başta leptop olmak üzere, telefondan tablette akıllı saaten scooters kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en büyük yenilenmiş elektronik ürün marketi olma amacına sahiptir.

Gerekli lisanslara sahip yenileme tesisinde satışa hazırlanmış ürünlerin tamamında en üstün kalite standartlarını gözetirken, tüm test ve değerleme süreçlerini uçtan uca dijitalleşmiş bir sistem ile yürütür.

Dileyen müşteriler, sahip oldukları elektronik cihazları Bukadar'a  değerinde ve anında nakit ödeme karşılığında satabilir

Bukadar, telefon satmayı daha hızlı ve kolay kılabilmek için Türkiye’de bir ilklere imza atmaktadır.  Aynı saatte kurye ve aynı saatte ödeme hizmetlerini devreye almıştır.Aynı saatte kurye hizmeti İstanbul Avpura İlçelerini kapsamaktadır, satılmak istenen cihazı aynı saat içinde kurye ile belirtilen adresten alma hizmetini kapsar. Telefonun incelenmesinin ardından verilen son teklif fiyatını müşterinin kabul etmesi durumunda, ilgili ödemeyi aynı saat içinde yapar.

Tüm alış işlemleri anlaşmalı bu kadar teslim noktalarından ve bukadar'a ait ofislerden ve internet sitesinden yapılır

Tüketicinin yenilenmiş elektronik cihazı kullanımı ithalatı azaltma ve vergilendirilebilir güvenli ticaretin geliştirilmesini sağlamaktadır.

Bukadar Teknoloji Ticaret ve Sanayi A.Ş olarak herkesin, sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına saygı duyarak, tüketim fazlası ürünleri geri dönüştürerek çevre sağlığını koruma ve çevre kirlenmesini önleme şirketimizin temel hedefleri arasındadır.

09.05.2023

İşte bukadar!

Adres

Levent Mahallesi
Eylül Sokak No: 16
34330 Beşiktaş/İstanbul